Шильда
www.ШИЛЬДА.укр
Бейдж
www.БЕЙДЖ.укр

Новости и Акции

Оснащення для печаток

Оснащення для печаток

На даний момент стандартний розмір штампу ТОВ - це 38-40мм. Кліше для штампу виготовляється з високоякісної спеціалізованої гуми, що дозволяє відтворити у відбитку навіть найдрібніші елементи зображення. Для печаток ТОВ найчастіше прийнято використовувати чорнило синього кольору. Але насправді це не є догмою, і Ви можете використовувати будь-який колір, просто замінивши для цього чорнильну подушечку у Вашому оснащенні.

 Сатья добавлена: 2019-05-29
Рубрика: Печатка ТОВ 

Особисті факсиміле

Особисті факсиміле

На даний момент стандартний розмір штамп ТОВ - це 38-40мм. Кліше для штамп виготовляється з високоякісної спеціалізованої гуми, що дозволяє відтворити у відбитку навіть найдрібніші елементи зображення. Для печаток ТОВ найчастіше прийнято використовувати чорнило синього кольору. Але насправді це не є догмою, і Ви можете використовувати будь-який колір, просто замінивши для цього чорнильну подушечку у Вашому оснащенні.

 Сатья добавлена: 2019-05-29

Сургучний штамп

Сургучний штамп

У наш час сургучні печатки, мабуть, збереглися тільки в алкогольній промисловості, при виробництві та опечатуванні сургучом ексклюзивних видів вина та інших алкогольних напоїв. А також у майстрів ручної роботи (hand made), які маркують свою продукцію сургучним штампом, з особистим логотипом, або логотипом майстерні.

 Сатья добавлена: 2019-05-28

Гербовий штамп з оснащенням!

Гербовий штамп з оснащенням!

Гербовий штамп - це штамп, основним елементом якого є герб держави (населеного пункту, дворянського роду тощо) розташований у центрі, у супроводі будь-яких декоративних чи атрибутивних елементів. Такими печатками, як правило, підтверджувалася автентичність документа. Ви можете замовити виготовлення гербового штампу зателефонувавши за номерами телефонів, зазначеними у “шапці” нашого сайту, або на сторінці сайту Контакти.

 Сатья добавлена: 2019-01-01
Рубрика: Печать лікаря 
ПЕЧАТИ.com.ua - штемпельная мастерская

Serfing.pp.ua - Раскрутка сайта